УПИТ Повеќенаменска Отстранлива Торба За Рециклирање Посебна Корпа За Рециклирање Тројно Поделена Бин - Црвена
  • Неодамнешно

УПИТ Повеќенаменска Отстранлива Торба За Рециклирање Посебна Корпа За Рециклирање Тројно Поделена Бин - Црвена

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хигиенски употреба! - Со капакот, може да се користи хигиенски Рачката е прикачена за лесно носење. Може да се измие. Кошницата се одвојува со куки и јамки. Издржлив штанд нуди безбедно користење. Големина-60, 5х39х58 см. УПИТ Повеќенаменска Отстранлива Торба За Рециклирање Посебна Корпа За Рециклирање Тројно Поделена Бин - Црвена.