6 Пакување Црно Опремени Спандекс Покривки За Маса-8 стапки Истегнување Чаршафи за 8 Стапки Правоаголни Преклопни Маси Правоаголна Рефус Ленена Ткаенина Еластична
  • Неодамнешно

6 Пакување Црно Опремени Спандекс Покривки За Маса-8 стапки Истегнување Чаршафи за 8 Стапки Правоаголни Преклопни Маси Правоаголна

DEN 1492.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум Ткаенина : Изработена од 90% Полиестер 10% Спандекс со армирани зашиени џебови за нозе, супер истегнување и издржливи, можете повторно да ги користите многу пати без да плаќате повеќе Без брчки И Отпорен На Дамки : не мора да правите пеглање! Не грижете се за сок, црвено вино, сос, сос или друга храна што се истура на вашата крпа за маса, сите дамки излегуваат лесно. Лесен За Употреба : овие чаршафи за истегнување лесно се ставаат и вадат, армираните зашиени џебови за нозе го држат капакот на место за да направат цврст и професионален изглед. Елегантно : чаршафите убаво ја облекуваат вашата област и додаваат елегантен шмек на вашите настани, вашите гости ќе бидат импресионирани. Лесно За Нега : тие работат исклучително добро на настани на отворено каде што секогаш постои можност за дожд, ветер и прашина. Перење во машина, сушење на ниско ниво, нема потреба од пеглање или пареа, тие не се збрчкаат или се распаѓаат.