Глорим Термичка Корпа За Складирање Храна Пренослива Имитација На Boxан Термална Кутија За Ручек Торба За Повеќекратна Употреба За Работа Пикник На Отворено
  • Неодамнешно

Глорим Термичка Корпа За Складирање Храна Пренослива Имитација На Boxан Термална Кутија За Ручек Торба За Повеќекратна Употреба За

DEN 91.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, може совршено да одговара на вашата кутија за ручек Внатрешен џеб на капакот патенти цврсто затворени и ги одржува натпреварите суви, чува прибор, салфетки и закуски. ИЗДРЖЛИВА И ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : оваа торба за ручек е еднократно и исклучително издржлива, отпорна на дамки, солзи и вода додека е лесна за да не го зголеми вашиот товар. Имитација designан дизајн, изгледа многу стилски и шармантен. Голем капацитет и уникатна структура, популарна ставка. Одлично за деца и возрасни! Земете ги на патувања за лов и кампување или користете ги како ладилници за плажа. Опис : Глорим Термичка Корпа За Складирање Храна Пренослива Имитација На Boxан Термална Кутија За Ручек Торба За Повеќекратна Употреба За Работа Пикник На Отворено Главен Тип На Материјал : Најоддалечен ОПП+ СРЕДЕН СЛОЈ ЕПЕ бисер памук + Внатрешен алуминиумски филм Големина На Производот (Прибл) : 8.5 Спецификација на инчи : оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, може совршено да одговара на вашата кутија за ручек.