ЛАПТОП ФОСА, Двоен Екран На Допир, Ултра Тенок Лаптоп, Главен Екран Од 16 Инчи, Под Екран На Допир Од 14 Инчи, 1920 Х 1200, 8GB 256GB, Поддршка 2 Графички Картички, Двојна SSD, За Win11
  • Неодамнешно

ЛАПТОП ФОСА, Двоен Екран На Допир, Ултра Тенок Лаптоп, Главен Екран Од 16 Инчи, Под Екран На Допир Од 14 Инчи, 1920 Х 1200, 8GB 256GB,

DEN 13341.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1920 x 1200 HD : 1920 x 1200 HD дисплеј на главниот екран, четиристрана микро-рамка во режим на цел екран, создава сооднос екран-тело до 93%, висок спектар rgb простор во боја, осветленост до 400 cd/m2 и претставува неверојатни Слики кои не се засегнати од визуелниот замор Под Екран на допир : екранот на допир се отвора персонализирана работа за вас, моќна функција за проширување на панелот, го поништува вашето редовно забавно работно искуство, тенко метално тело, занает, целосен кориснички интерфејс, уживајте во врската. Двоен екран : 16 инчен и 14 инчен двоен екран, опремен со најновата 10-та генерација За основни i7 процесори, со 512 GB PCIe NVMe M. 2 SSD и 8 GB DDR4 RAM меморија побрзо меморија и меморија, но исто така може да се инсталира на било кој надворешен модел Графика може да се прошири картичка, двоен екран може да игра игри, гледајте филмови, канцеларија во исто време. PCIE интерфејс : двојна канал меморија, двојна хард дискови, поддршка двојна графички картички, двојна SSD хард дискови (поддршка PCIE интерфејс) зголемување на брзината од 30%, ЗА WIFI6 прави мрежна врска побрзо, конекција целосно заостануваат-бесплатно. 13600mah Батерија : Пренослив лаптоп со вградена батерија со голем капацитет од 13600mah, може да работи континуирано 5 до 6 часа без напојување, нумеричка тастатура со целосна големина, клучна површина од 1,4 mm, удобно и лесно пишување, технологија на тунел за ветер, до 49% од протокот на воздух, ефикасна дисипација на топлина. Спецификација : тип На Ставка : 16 инчен лаптоп материјал со двоен екран : Метал, големина на електронски екран : Двоен екран 16 инчи, 14 инчи резолуција : Главен екран 1920 х 1200капацитивен екран на допир : 14 инчен допир со десет точки : 91,6 х 69мм тачпадпу : За јадро i7спеед : 12МБ Л2 кеш, база фреквенција 2.

Item type:
16 inch dual screen laptop
Material:
Metal, electronic
Screen size:
Dual screen 16 inch, 14 inch
Resolution:
Main screen 1920 x 1200
Capacitive touchscreen:
14 inch ten-point touch
Touchpad:
91.6 x 69mm touchpad
CPU:
For Core i7
Speed:
12MB L2 cache, base frequency 2.30 GHz, RWD 5.10GHz Graphics Type
Speakers:
Built-in dual channel cavity speakers 8R 1.0Wx2
WLAN protocol:
WIFI 802.11ac/b/g/n+BT
Wired network card:
RJ45 gigabit network card
Bluet Ooth Version:
Bluetooth4.2
Interface:
USB3.0x3, USB Cx1, HD Multimedia Interface x1, Audiox1, Power Port x1, Network Port x1, External Graphics Port x1
Input Devices:
Support USB, and other wireless ext rne Devices Keyboard Operating System
Package List:
1 x Laptop:
1 x Power adapter:
1 x power cord:
1 x user manual: