Енцо Мари-Конверзазионе Хајбол Стакло 30цл
  • Неодамнешно

Енцо Мари-Конверзазионе Хајбол Стакло 30цл

DEN 2090.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Енцо Мари Кристално Стакло Големина : 30cl. Италијански Кристал. Подарок Пакување. Одземете од материјата за да ја дадете светлината : класичните парчиња од колекцијата Конверзазион нацртајте нежни сводови што дозволуваат светлината да ја запали својата трага до срцето на кристалот. Составена од четири различни видови старомодни очила, колекцијата Конверзазион е дизајнирана да пренесе совршена синтеза помеѓу различни визии.