цпу алатки Вртење Вметнете VCMT160408 SM IC908 VCMT160408 SM IC907 Карбид Вметнете Алатка VCMT 160408 )
  • Неодамнешно

цпу алатки Вртење Вметнете VCMT160408 SM IC908 VCMT160408 SM IC907 Карбид Вметнете Алатка VCMT 160408 )

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влошките доаѓаат во кутија за лесна преносливост и складирање Многу е погодно да се користи бидејќи тие се уредно распоредени во кутијата. Висока јачина на зафат, силна отпорност на удар, очигледна предност на брзината при големи кастри и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни средини за обработка, дури и во многу валкани средини како леано железо имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг работен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Главно се користи за обработка на обичен челик и обичен нерѓосувачки челик. За вртење и мелење на јаглеродни и легирани челици, челици за алат и нерѓосувачки челици.Висока јачина на зафат, силна отпорност на удар, очигледна предност на брзината при големи кастри и обработка одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси практични и разновидни средини за обработка, дури и во многу валкани средини како леано железо имаат добри карактеристикидодатоците имаат добра ригидност и долг работен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот.