КЛИСПИД 2кг Тренинг За Јачина На Котел Тренинг За Јачина На Ѕвонче Котлебелс Котлебелс Тежина Сетови Котлебелс Розова Дома
  • Неодамнешно

КЛИСПИД 2кг Тренинг За Јачина На Котел Тренинг За Јачина На Ѕвонче Котлебелс Котлебелс Тежина Сетови Котлебелс Розова Дома

DEN 2704.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пвц 2КГ КОТЛЕБЕЛ : производот е изработен од добар материјал ПВЦ, издржлив и. ТРЕНИНГ ЗА СИЛА КОТЛЕБЕЛ : Помогне да се зголеми флексибилноста на вашето тело и координацијата на движењето на целото тело. ВЕЖБАЈТЕ ТЕГОВИ со КОТЛЕБЕЛ : можете да го користите за да ја зајакнете мускулната издржливост. ФИТНЕС КОТЛЕБЕЛ : можете да го испратите на вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни. ТРЕНИНГ ЗА СИЛА ГИРА : ѕвоното од котел е совршен додаток за вежбање за патување. Погоден за вежбање дома, или за време. Список на пакети 1 х Карактеристики На ѕвончето Од котел - Шик изглед, и моден и убав, и може да се користи за вежбање. - Рачката е внимателно дизајнирана да биде рационализирана форма за корисникот да ја држи удобно. - Погодно за употреба, можете да го користите на секое место, бидејќи не е големо. - Производот е изработен од добар материјал ПВЦ, издржлив и.