Тинеко ЧИСТА Еден S11 Паметни Безжични Правосмукалка &засилувач; Тепих Едно Место Најважните Паметни Безжични Тепих И Тапацир Место Почиста
  • Неодамнешно

Тинеко ЧИСТА Еден S11 Паметни Безжични Правосмукалка &засилувач; Тепих Едно Место Најважните Паметни Безжични Тепих И Тапацир Место

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одликувајќи се со технологија На Паметен Сензор i Loop, PURE ONE S11 открива скриена прашина и остатоци и автоматско прилагодување на моќноста на вшмукување во реално време, до 2x подолго траење и целосна доверба во чистењето Со високи перформанси, ултра-тивок дигитален мотор обезбедува 130w силно вшмукување. Чистете тивко со помало нарушување на семејството и домашните миленици. Безжичен и ЛЕСЕН, ЧИСТ С11 лесно се претвора во рачен вакуум со разноврсни додатоци за чистење скали, автомобили, мебел и многу повеќе. Поставете и одете Со Режим На Место : со технологијата на паметен сензор Тинеко илоп, моќен мотор со четка и моторизирана четка, можете да го поставите уредот за автоматско откривање, чистење и отстранување на тешки дамки. Нема повеќе повторувачко свиткување и чистење при чистење на тепихот или тапацирот. Технологија На Паметен Сензор Tineco i Loop : Автоматски ја прилагодува брзината на ролерот и протокот на вода според откриениот неред, а самиот i Loop станува сино кога областа е чиста – ви заштедува вода и време.