Випмотоз Трета Сопирачка Заптивка Заптивка Заптивка За Заптивка За Заптивки За 2005-2019 Компатибилен со Nissan frontier &засилувач; 2004-2015 Титан Пикап Камион, Надградба 4mm Деб?
  • Неодамнешно

Випмотоз Трета Сопирачка Заптивка Заптивка Заптивка За Заптивка За Заптивки За 2005-2019 Компатибилен со Nissan frontier &засилувач; 2004-2015

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Нема Повеќе Протекување во Кабината] - Време е да ја замените старата и деформирана заптивка за да ја задржите водата надвор [Прецизно Сечење] - дизајнот од 4 мм е доволно густ за да спречи истекување на вода без да остави огромен јаз помеѓу нив. [Ултра Силно Лепило] - Двостраното лепило целосно ќе го обезбеди светлото за запирање на високата монтажа на телото. [Замена со директно Вклопување] - Идентично Со Спецификацијата ОЕМ . Нема Потреба Од Модификација или Кастрирање. [Купување Со Доверба] - Ограничена Доживотна Гаранција за Да Се Обезбеди 100% Задоволство. Дизајниран За Вклопување2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Компатибилен Со Nissan Titan SE S LE XE Nismo SV ПРО-4 X SL2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Компатибилен Со Nissan Frontier LE SE Nismo XE SV SProduct Карактеристикависока Заптивка За Заптивка За Заптивки За Заптивки Во Кутија 1-парче мека заптивка од пена, водич за инсталација и марамчиња за алкохол се вклучени во пакувањето.Двојно Странично Долготрајно Лепило Вашите дихтунзи беа подложени на екстремно тестирање за да се осигураат дека ќе ја одржат адхезијата дури и во тешки услови.