90 Парчиња 3д Шарм ЗА Нокти Череп Шарм Тиква Крст Скелет Форма Шарм За Нокти Ноќта На Вештерките Метал Гроздобер Шарм За Нокти Дизајн На Накит Декор За Ноќта На Веште?
  • Неодамнешно

90 Парчиња 3д Шарм ЗА Нокти Череп Шарм Тиква Крст Скелет Форма Шарм За Нокти Ноќта На Вештерките Метал Гроздобер Шарм За Нокти Дизајн На Накит

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голема количина на количина : ќе добиете 90 парчиња шарм На ноктите На Черепот На Ноќта на Вештерките, секој стил има 15 парчиња; количината е доволна, што може да ги задоволи вашите потреби за маникир во секојдневниот живот; споделувањето со вашите добри пријатели и членови на семејството е исто така идеално Тема за ноќта на вештерките : овие украси за дизајн на скелетни нокти се дизајнирани со многу форми На Ноќта на Вештерките, вклучувајќи тикви, череп, Скелет и многу повеќе, нежни и софистицирани, кои помагаат да се зголеми атмосферата и забавата на фестивалот, а во меѓувреме можете да користите различни форми. Квалитетен материјал : 3д шармот на ноктите е изработен ОД квалитетна легура, цврст и силен, не е лесен за ' рѓа или деформација, што може да ви служи долго време; површината е мазна, што нема да ве повреди и можете удобно да ја носите. Лесен за употреба : нашите столпчиња за дизајн на нокти на черепот ви се многу лесни за нанесување; Прво, намачкајте ги ноктите и нанесете лак; Потоа изберете го шармот на ноктите што ви се допаѓа и залепете го на ноктот со лепак (лепилото не е вклучено во пакувањето); Последно почекајте неколку секунди, повторете ги горенаведените процедури и шармантните нокти што ќе ги добиете. Широки апликации : можете да ги користите овие кул шарм за нокти за многу намени, како што се забави За Ноќта на Вештерките, косплеј, драмски претстави и друго секојдневно носење, како клупски активности, собири, забави за танцување и многу повеќе, што ги прави вашите нокти попривлечни.