Мепра АСК10181102 Вилушка За Маса Леонардо – [Пакување од 48], 20,8 см, Завршна Обработка Од Нерѓосувачки Челик, Безбедни Садови За Миење Садови
  • Неодамнешно

Мепра АСК10181102 Вилушка За Маса Леонардо – [Пакување од 48], 20,8 см, Завршна Обработка Од Нерѓосувачки Челик, Безбедни Садови

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери Како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : колекцијата рамни садови Леонардо Од Мепра зрачи со луксуз како начин на живот. Неговиот кул, минимален, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери Како Анџело Манџароти и возвишен низ генерации традиција, техника и извонредни материјали. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со употреба на нерѓосувачки челик 18/10. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од легирачките елементи и е многу силен. Материјалот останува непроменет од корозија и оксидација. ВИЛУШКА ЗА МАСА МЕПРА : Достапна во комплет од 48, Оваа Вилушка за Маса е долга 20,8 см. Има завршница од нерѓосувачки челик и се користи за комплетирање на поставките на масата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети.