Тојвиски Мини Маса Ѓубре Може Десктоп Ѓубре Ѓубре Може Метал Ѓубре Канта Со Капак Канцеларија Countertop Ѓубре Може
  • Неодамнешно

Тојвиски Мини Маса Ѓубре Може Десктоп Ѓубре Ѓубре Може Метал Ѓубре Канта Со Капак Канцеларија Countertop Ѓубре Може

DEN 169.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?●ВИСОК КВАЛИТЕТ : корпата за отпадоци е изработена од 100% железо кое е отпорно на отпечатоци и отпорно на дамки, супер цврста конструкција, мазна за лесно чистење ?`+ДЕСКТОП КОРПА за ОТПАДОЦИ : малата корпа за отпадоци со капак погоден за складирање ѓубре како ткиво, храна, шминка или друг мал отпад, може ефикасно да го изолира мирисот на ѓубре, овошната мушичка и да ја одржува вашата плоча уредна. Еден клик за затворање, чистење и невкусно. ?●СКРИЈТЕ КЕСИ за ОТПАДОЦИ за ДА СЕ ОСЛОБОДИТЕ : малата корпа за отпадоци крие вреќи за отпадоци, така што секогаш ја одржува вашата работна површина уредна. Мини дизајнот и едноставната боја можат да ја направат работната површина уредна и убава. ?Совршена КОМБИНАЦИЈА : корпата за отпадоци е совршена за да содржи мали парчиња ѓубре, како што се хартии од слама, кесичка чај, школка и друго мало ѓубре, вреќата за ѓубре за еднократна употреба добро одговара на корпата за отпадоци, чувајте го ѓубрето чисто.