Волкано 3ft Универзален Кабел За Полнач, 3-ВО-1 USB - а до 2.0 Микро USB/Молња/USB-C Адаптери, 2.0 Уреди За Полнење 3 Истовремено, Засилен Најлонски Адаптер за iPhone/Samsung/PS4 [Црна] Тен
  • Неодамнешно

Волкано 3ft Универзален Кабел За Полнач, 3-ВО-1 USB - а до 2.0 Микро USB/Молња/USB-C Адаптери, 2.0 Уреди За Полнење 3 Истовремено, Засилен

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КАБЕЛ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНО ПОЛНЕЊЕ - Серијата Volkano Slim Е сѐ што сакате во кабел за полнење 3-во-1; долг е, измерен на 3 стапки, има три различни совети прикачени на еден кабел што поврзуваат и полнат три уреди и можат да се полнат и синхронизираат (Микро USB Кабел и Молња ДО USB C Адаптер); Подобро Од обичните кабли, нашиот кабел е конструиран од издржлива гума; Плус, ви дава брза брзина На полнење до 2,0 Засилувачи; ЗА КОГА СТЕ во Движење, Користете Во Енергетска Банка, автомобил, штекер и многу повеќе УНИВЕРЗАЛЕН ПОЛНАЧ ЗА ТЕЛЕФОН-Барате кабли за полнење за повеќе уреди? Овој кабел со повеќе полначи е полнач сите во едно за мобилни телефони и други електронски уреди; тоа е кабел со повеќе полнење што е одлична опција за тие стилови на живот со повеќе уреди; кабелот со Повеќе полнења има заменливи совети; најдобриот додаток за патување; Компатибилен со низа уреди, вклучувајќи го и google pixel полнач кабел за брзо полнење, i Phone 11/i Pad Pro, Samsung Galaxy S20/S20+, Забелешка 20, lg и повеќе. ДОМУВАЊЕ СО ДОПОЛНИТЕЛНА ЦВРСТИНА за ЗГОЛЕМЕНА ИЗДРЖЛИВОСТ-тенкиот е направен од плетена гумена јакна, што го прави овој мулти усб - кабел способен да ги издржи дури и најцврстите ситуации; Неговото солидно куќиште е без заплеткување (освен ако не го направите тоа намерно); флексибилниот и моќен премиум материјал овозможува долготрајна употреба; издржливиот кабел со плетенка гарантира дека кабелот за полнење на телефонот останува без заплеткување, без свиткување и стабилен од другите КАБЛИ. Каблите Од Тенка Серија доаѓаат во компактен пакет подготвен за подароци.