Paiiige Dct01d-101-A027 Растојание / ЗА РЕГЗА Телефон Т-01D/docomo Ексклузивен Случај
  • Неодамнешно

Paiiige Dct01d-101-A027 Растојание / ЗА РЕГЗА Телефон Т-01D/docomo Ексклузивен Случај

DEN 557.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број На Модел На производителот : DCT01 D-101-A027 Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув мастило за стврднување и завршна обработка на горниот слој (без печатење на страните). Компатибилни модели/Големини : САМО ЗА РЕГЗА ТЕЛЕФОН Т-01Д/докомо. Телефонот не е вклучен. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ●Сликата е композитна слика (слика) и може да се разликува од вистинскиот производ. Може да има жлеб помеѓу двете лица кои се соочуваат и има случаи каде што не ги пополнуваат. На крајот на краиштата, ќе сфатите дека е само за себе да создадете иднина. Опис на производот : Материјал : случај тело/Поликарбонат Третман : ув стврднување мастило, завршна обработка на горниот слој (без печатење на страна) компатибилни модели : компатибилни модели : Регза Телефон Т-01Д/докомо. * Моделот не е вклучен . Спецификациите може да се менуваат без претходна најава.