БИРО Контејнери За Домашна Корпа За Отпадоци Аголна Кутија За Отпадоци Со Капак Тенка Корпа За Отпадоци Спална Соба Контејнери За Рециклирање Ѓубре Кади Домашен Д?
  • Неодамнешно

БИРО Контејнери За Домашна Корпа За Отпадоци Аголна Кутија За Отпадоци Со Капак Тенка Корпа За Отпадоци Спална Соба Контејнери За

DEN 317.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мала Корпа за Ѓубре : корпа за отпадоци со едноставен изглед и практичност, што ви дава добро искуство Тенка Корпа За Отпадоци Од Ѓубре. Кошница за кујнски Отпад : Мода, убава, удобна и издржлива, дневна соба, кујна, спална соба и бања се погодни за употреба. Галон Тенка Корпа За Отпадоци : тоа е корпа за отпадоци со едноставен изглед и силна практичност, што ви дава добро искуство. Корпа За Отпадоци : Лесна За Употреба - Едноставна, Но модерна, совпаѓањето на боите е хармонично, давајќи им на луѓето сосема ново чувство. Корпа За Отпад од Тоалет : бања, перална, помошна просторија, дом, канцеларија, занаетчиска соба, детска соба, спална соба, плакари,. Список на пакети 1 х Карактеристики На Корпата За Отпадоци-Големина : 32, 00Х22, 00Х16, 00см;/12, 58Х8, 65Х6 тенок ѓубре со капак. - Материјал : Пластична пластична корпа за отпадоци. - Капацитет : 10л чаши со капаци. - Многу е лесен за употреба и чистење и нема да зазема вреден простор во корпата за отпад од вашата соба. - Погоден за употреба во кујна, спална соба, хотел и други места, удобна И практична Канта за Ѓубре во Домаќинството. - како корпа за отпадоци за домаќинство за поставување ѓубре и одржување на куќата во ред копче отпад може.