5 ПАРЧИЊА/Сет Фрижидер Крцкава Пластична Кутија За Складирање Пластичен Сад За Храна Микробранова Храна Свежа Кутија За Складирање Запечатена Крцкава Мултифункци
  • Неодамнешно

5 ПАРЧИЊА/Сет Фрижидер Крцкава Пластична Кутија За Складирање Пластичен Сад За Храна Микробранова Храна Свежа Кутија За Складирање Запечатена

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите свежи контејнери за храна направени од пп материјал за храна, не лесно скршени, не оставаат гребнатини, безбедни и еколошки одржливи, издржуваат температури од -20 Степени Целзиусови до 100 Степени Целзиусови,не се лесни за деформација, што ги прави целосно безбедни во микробранова печка или замрзнувач! Овие премиум пластични контејнери за храна се безбедни во микробранова печка, овозможувајќи практично загревање на оброците за неколку секунди.Исто така, ви овозможува да подготвувате оброци пред време и да чувате свежина.тој покрие не треба да се стави во микробранова печка. Овие контејнери за складирање се најдобриот избор за вас и вашите деца,за разлика од повеќето лошо изработени кутии кои даваат чуден вкус и мирис на вашата храна, можете да спакувате свежа салата, овошје, моркови или какви било суви закуски во оваа кутија, проверете дали вашата храна ќе остане свежа,вкусна и здрава.