Nybw Блуза Врвот О-Вратот Жени Краток Плус Цврсти Обични Ракави Летна Маица Големина Женска Блуза Блуза За Жени
  • Неодамнешно

Nybw Блуза Врвот О-Вратот Жени Краток Плус Цврсти Обични Ракави Летна Маица Големина Женска Блуза Блуза За Жени

DEN 1350.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Должина : редовноПовод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна Рекреација,Дома. Материјал : Памук И Лен.Многу Кул За Носење, Нов Изглед,.Специјалниот Дизајн За Печатење Ве Прави Посекси И Попривлечни.It изработена е од висококвалитетни материјали, ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, 3.Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Пол : Женски Материјал : Памучна И Ленена Декорација : ниедна должина На Ракавот : Кратка Должина На Ракавот : обична Јака : Стил На О-Врат : Секојдневна, модна Пригода : Секојдневно и миењето раце и миењето машини се ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.