Монитор Меморандум Табла Компјутер - Монитор Држач За Леплива Белешка - Телефонска Порака Меморандум За Полнење Кабел-Клип Транспарентна Порака Креативна Мултифу?
  • Неодамнешно

Монитор Меморандум Табла Компјутер - Монитор Држач За Леплива Белешка - Телефонска Порака Меморандум За Полнење Кабел-Клип Транспарентна

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●ОРГАНИЗИРАЈТЕ БЕЛЕШКИ/одборот За Меморандуми За Монитор може да организира меморандуми за состаноци, правејќи распоред за вас, само треба да го залепите предметот на подлогата за белешки и таблата со белешки ќе ве потсети,горниот дел од дизајнот на клипот може да стави хартија што не може да се залепи ●ЛЕСЕН За УПОТРЕБА ● држач за леплива белешка За Монитор користејќи налепница 3М, лесен за инсталирање и отстранување,нема да остави лепливи траги, а нашата белешка за мониторот на компјутерот може да се залепи на кое било рамно место што е повеќе од 0,6 инчи, како Што Се Ормани,комоди,полици. ①ЕДНОСТАВНА и УБАВА табла со Компјутерски меморандуми јасна и проѕирна табла, Едноставна и убава,погодна за употреба во канцеларија. ●ДРЖАЧ за ТЕЛЕФОН рампа за телефонски пораки има супер широк дизајн на дното ви овозможува да ставите некои дебели работи,како што е мобилниот телефон, може да дејствува како држач за телефон.Можете да го гледате и екранот на компјутерот и телефонот во исто време. ●ДУПКА за ПОЛНЕЊЕ ● држачот за белешки за компјутерски монитор има посебен дизајн на дупка за мобилен телефон,можете да се поврзете со напојувањето преку дупката за полнење за телефон. ●ОРГАНИЗИРАЈТЕ БЕЛЕШКИ/одборот За Меморандуми За Монитор може да организира меморандуми за состаноци, правејќи распоред за вас, само треба да го залепите предметот на подлогата за белешки и таблата со белешки ќе ве потсети,горниот дел од дизајнот на клипот може да стави хартија што не може да се залепи. ●ЛЕСЕН За УПОТРЕБА ● држач за леплива белешка За Монитор користејќи налепница 3М, лесен за инсталирање и отстранување,нема да остави лепливи траги, а нашата белешка за мониторот на компјутерот може да се залепи на кое било рамно место што е повеќе од 0,6 инчи, како Што Се Ормани,комоди,полици. ①ЕДНОСТАВНА и УБАВА табла со Компјутерски меморандуми јасна и проѕирна табла, Едноставна и убава,погодна за употреба во канцеларија. ●ДРЖАЧ за ТЕЛЕФОН рампа за телефонски пораки има супер широк дизајн на дното ви овозможува да ставите некои дебели работи,како што е мобилниот телефон, може да дејствува како држач за телефон.Можете да го гледате и екранот на компјутерот и телефонот во исто време. ●ДУПКА за ПОЛНЕЊЕ ● држачот за белешки за компјутерски монитор има посебен дизајн на дупка за мобилен телефон,можете да се поврзете со напојувањето преку дупката за полнење за телефон. Меморандумите ЗА монитор НА ЗМИГОЛОН можат да донесат поголема ефикасност во вашиот живот и работа, снимајќи важна содржина на состаноци, па дури и време за закажување за вас.