Петта Авенија Кристално Црвена Тегла За Пиедестал За Мали Птици со Капак, 6,5 на 6,5 на 15,7 Инчи
  • Неодамнешно

Петта Авенија Кристално Црвена Тегла За Пиедестал За Мали Птици со Капак, 6,5 на 6,5 на 15,7 Инчи

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : стакло Димензии : 6,5 х 6,5 х 15,7 Инчи. Препорачано миење раце. Материјал : стакло. Димензии : 6,5 х 6,5 х 15,7 Инчи. Препорачано миење раце. Петтата Авенија Кристал ја претставува оваа прекрасна тегла за пиедестал. Изработен е од стакло и е 15,7 Инчи во висина. Додадете елеганција во вашиот дом со ова зачудувачко парче Од Кристалот На Петтата Авенија.