Huangxing-Leisehnt Метална Датотека Датотека Од Јаглероден Челик Со Гумена Рачка За Дрво, Метал, Пластика, Вклучува Рамна/Квадратна/Триаголна/Половина Тркалезна/Тркалезна
  • Неодамнешно

Huangxing-Leisehnt Метална Датотека Датотека Од Јаглероден Челик Со Гумена Рачка За Дрво, Метал, Пластика, Вклучува Рамна/Квадратна/Триаголна/Половина

DEN 1068.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ситнозрнестата текстура на датотеката рап е длабоко изгасната и обложена за долготрајни Полирани перформанси Рамна датотека за чување, квадратна датотека, триаголна датотека, тркалезна датотека и половина тркалезна датотека (датотека за изедначување). пет различни дизајни на рачните метални датотеки ги зголемуваат опсезите на примена. Ergономските рачки ја подобруваат контролата и удобноста, го намалуваат заморот и ја подобруваат прецизноста, совршени за долготрајна употреба. Забите на менувачот на металната дрвена датотека се јасни што ја промовираат ефикасноста на сечењето. Прецизната метална датотека има јасно површинско зрно кое е издржливо и може да користи време и време повторно. Исечете ја површината на производот и последниот допир на метал, стакло, златен и сребрен накит, керамичка плочка, мермер, гранит, пластика и дрво. Постојат многу погодни за обликување на дрво, метал, огледало, стакло, керамичка плочка, керамика, кожа и пластика. Многу е погоден за секојдневна употреба мелење метал, дупчење дрво, кожни рабови, рачно изработени и други намени. Ситнозрнестата текстура на датотеката рап е длабоко изгасната и обложена за долготрајни Полирани перформанси. Рамна датотека за чување, квадратна датотека, триаголна датотека, тркалезна датотека и половина тркалезна датотека (датотека за изедначување). пет различни дизајни на рачните метални датотеки ги зголемуваат опсезите на примена. Ergономските рачки ја подобруваат контролата и удобноста, го намалуваат заморот и ја подобруваат прецизноста, совршени за долготрајна употреба. Забите на менувачот на металната дрвена датотека се јасни што ја промовираат ефикасноста на сечењето. Прецизната метална датотека има јасно површинско зрно кое е издржливо и може да користи време и време повторно. Исечете ја површината на производот и последниот допир на метал, стакло, златен и сребрен накит, керамичка плочка, мермер, гранит, пластика и дрво. Постојат многу погодни за обликување на дрво, метал, огледало, стакло, керамичка плочка, керамика, кожа и пластика. Многу е погоден за секојдневна употреба мелење метал, дупчење дрво, кожни рабови, рачно изработени и други намени.