2009 П Област Колумбија Неотворена Четвртина Банка Ролна ДЦ Територии Филаделфија Нане
  • Неодамнешно

2009 П Област Колумбија Неотворена Четвртина Банка Ролна ДЦ Територии Филаделфија Нане

DEN 417.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Неотворена ролна Главата/опашката се тркалаат. Оригинална банка ролна. 40 четвртина долар монети. Номинална вредност 1 10. Брод надвор истиот или следниот ден. USPS Прва Класа Пошта. Некои флеки, тонирање или мали несовршености. Една банка ролна 2009-П. Колумбија Од Филаделфија нане.00 Номинална вредност. Подготвен за испорака!! Оваа ролна е нова, неотворена, во нециркулирана состојба.Нециркулираните монети може да варираат до одреден степен поради флеки, тонирање или мали несовршености.