Рофоци Лаптоп Месинџер и Торба За Рамо - Кожна Вкрстена Канцелариска Торба-Унисекс
  • Неодамнешно

Рофоци Лаптоп Месинџер и Торба За Рамо - Кожна Вкрстена Канцелариска Торба-Унисекс

DEN 1759.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛАПТОП ГЛАСНИК ТОРБА ДИМЕНЗИИ : 15 КОЖНА ВКРСТЕНА ТОРБИЧКА за РАБОТА и УЧИЛИШТЕ : Одлична за 15-инчен Лаптоп или 13-инчен Mac Book, полнач, глушец, папки А4, датотеки, книги, i Pad, картички, паричник, телефон, пенкала и многу повеќе. КОЖНА ТОРБА за ЛАПТОП што ВЕ ОДРЖУВА ОРГАНИЗИРАНИ : Отстранлив обложен ракав за лаптоп. Размавта со магнетно затворање. 1 главен оддел, 3 големи слотови, 1 внатрешен џеб на патент, 1 надворешен џеб на патент, слотови за пенкала и картички. ИЗДРЖЛИВА И ГРОЗДОБЕР КОЖНА КАНЦЕЛАРИСКА ТОРБА. Направено од сурова кожа без хемикалии со гроздобер "истрошен" изглед кој ќе потемни со употреба, платнена постава и прилагодлив ремен за вкрстено тело. УНИКАТЕН ПОДАРОК за себе или за некој што го сакате за родендени, годишнини, дипломирање, празници и многу повеќе. Секојдневен гласник со вкрстено тело со магнетни затворачи и уредни прегради за лаптоп и најважни работи. Отстранлив обложен ракав за 15-инчен лаптоп. Џебови и слотови за таблет, книга, utader, датотеки, паричник, пенкала, картички, телефон, средство за дезинфекција. Изработени од рачно обработена кожа, засилени со подлога од платно и антички фитинзи во месинг.