Планета Земја Син Глобус 4 х6 Минијатурни Знаме Биро Во Собата Со Злато База
  • Неодамнешно

Планета Земја Син Глобус 4 х6 Минијатурни Знаме Биро Во Собата Со Злато База

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите Знамиња Со Стапчиња од 4х6 инчи се совршени за прикажување на вашата работна маса или маса, или за мавтање на парада за да ја покажете вашата национална гордост Монтиран на стап со зашиен ракав (без спојници за болки во очите). 100% полиестерско знаме отпечатено во светли бои. Знамето е зашиено околу рабовите. Нема евтини топлина-намалување. Црниот стап има димензии 10,5 инчи со дијаметар од 3/16 инчи. Нашите Знамиња Со Стапчиња од 4х6 инчи се совршени за прикажување на вашата работна маса или маса, или за мавтање на парада за да ја покажете вашата национална гордост. Монтиран на стап со зашиен ракав (без спојници за болки во очите). 100% полиестерско знаме отпечатено во светли бои. Знамето е зашиено околу рабовите. Нема евтини топлина-намалување. Црниот стап има димензии 10,5 инчи со дијаметар од 3/16 инчи. Планета Земја Син Глобус 4"х6" Минијатурно Биро За Знаме Поставено Со Златна База Планета Земја.