6 х 2 Вртлив Полиуретански Тркалце Со Сопирачка/Комплет Кутија со 4 Алатки
  • Неодамнешно

6 х 2 Вртлив Полиуретански Тркалце Со Сопирачка/Комплет Кутија со 4 Алатки

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

6" Х 2 " ПОЛИУРЕТАНСКА ШАРА НА ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ЦЕНТАР НА ВРТЛИВИОТ ЈАРЕМ СО ГОРНАТА СТРАНИЧНА СОПИРАЧКА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ (КУПУВАТЕ КОМПЛЕТ ОД 4 ТРКАЛЦА) КАПАЦИТЕТОТ НА ОПТОВАРУВАЊЕ Е 1. ЗА СЕКОЈ ТРКАЛЦЕ. ВКУПНИОТ КАПАЦИТЕТ НА ТЕЖИНА ЗА 4 КОМПЛЕТИ ТРКАЛЦА Е НАД 3. ОДЛИЧНО ЗА КУТИИ СО АЛАТИ, МАШИНИ И ТЕШКИ КУКЛИ И КАМИОНИ. ТИЕ СЕ АМОРТИЗЕРИ И НЕ-ОБЕЛЕЖУВАЊЕ И НЕПРЕЧЕНО ТРКАЛАЊЕ. 6" Х 2 "ПОЛИУРЕТАН НА ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ЦЕНТАР 3/4" ВАЛЧЕСТИ ЛЕЖИШТА СО 1/2 "ИД ЧЕРУПКА 4" х 4-1/2 "горната плоча вкупна висина : 7-1/2" ЧЕКОР НА ПЕДАЛАТА НА СОПИРАЧКАТА / ВРВОТ ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА МАСНОТИИТЕ НА ОСКИТЕ и НА ВРТЛИВАТА ПАТЕКА.