Руилогод Кујна Трпезариска Маса Дрво Храна Зеленчук Тестенини Јадења Стапчиња За Јадење 10 Пара Кафеава (ид: 2ф4 а96 ццд б09 б84
  • Неодамнешно

Руилогод Кујна Трпезариска Маса Дрво Храна Зеленчук Тестенини Јадења Стапчиња За Јадење 10 Пара Кафеава (ид: 2ф4 а96 ццд б09 б84

DEN 1110.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Кафеава; Материјал : Дрво Нето Тежина : 222гр. Содржина На Пакетот : 10 Пара х Стапчиња за Јадење. Име На Производот : Стапче За Јадење. Вкупна Големина : 24,5 х 0,7 см/9,6 "х 0,3"(Л*Д). Кујна Трпезариска Маса Дрво Храна Зеленчук Тестенини Јадења Стапчиња За Јадење 10 Пара Кафеав Пакет, вклучувајќи 10 пара стапчиња за јадење.Дрвена конструкција стапчињата за јадење се практични во времето на секојдневна употреба, погодни за домашна употреба, исто така може да се извадат при кампување, риболов, лов итн.Компактна големина, лесен, нетоксичен, заштита на животната средина, без загадување, прекрасен кујнски прибор за јадење.Стапчињата за јадење се пар мали заострени стапчиња со рамномерна должина, за кои веројатно се верува дека потекнуваат од античка Кина и се традиционално јадење dishware.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики.