Прекрасна Премија Пластични Плоштад Плочи Партија Садови И Еднократно Садови, Бела, 9, Пакет од 10.
  • Неодамнешно

Прекрасна Премија Пластични Плоштад Плочи Партија Садови И Еднократно Садови, Бела, 9, Пакет од 10.

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секоја плоча мери 9 1/2" Изработен од пластичен материјал во бела боја, безбеден за храна. Миење раце само. Не е погоден за вриење топли течности или употреба во микробранова печка. Пакетот вклучува 10 плочи. Прекрасни 10 парчиња. Белата 9 1/2 " Премиум Пластични Плоштад Партија Плочи. Прекрасни 10 парчиња. Белата 9 1/2 " Премиум Пластични Плоштад Партија Плочи. Додадете современ изглед на секоја маса со Нашите Бели 9 1/2 " Премиум Пластични Квадратни Партиски Плочи! Плочите имаат тешка пластика и висок сјај, полиран финиш со специјално дизајнирани широки рабови.