н/Решетка За Одвод На Садови Мултифункционални Стапчиња За Јадење Држач За Лажица Држач За Нож Кујнски Додатоци
  • Неодамнешно

н/Решетка За Одвод На Садови Мултифункционални Стапчиња За Јадење Држач За Лажица Држач За Нож Кујнски Додатоци

DEN 4479.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Јаглероден челик материјал. Вентилиран дизајн, лесен за одвод на водата на садовите и ножевите,одржувајќи сува. Поделен дизајн, може да се класифицира и складира, повеќе практични. Може да стои и да виси врати од кабинетот, мултифункционално, да ја направи вашата кујна поуредна.Погоден за чување и одржување на приборот за готвење достапен и уреден на шалтер. Јаглероден челик материјал. Вентилиран дизајн, лесен за одвод на водата на садовите и ножевите,одржувајќи сува. Поделен дизајн, може да се класифицира и складира, повеќе практични. Може да стои и да виси врати од кабинетот, мултифункционално, да ја направи вашата кујна поуредна.Погоден за чување и одржување на приборот за готвење достапен и уреден на шалтер. Јаглероден челик материјал. Вентилиран дизајн, лесен за одвод на водата на садовите и ножевите ,одржувајќи сува. Поделен дизајн, може да се класифицира и складира, повеќе практични. Може да стои и да виси врати од кабинетот, мултифункционално, да ја направи вашата кујна поуредна.