МОРБЕКС 3.7 V Li-ЈОНСКИ Купови Полнење, 9900mah Haute Capacité Boutonne Литиумски Батерии, Истурете Clairage Solaire, Sonnette, Télécommande, Lumiéres Jardin, Lampes Poche, 2 Парчиња
  • Неодамнешно

МОРБЕКС 3.7 V Li-ЈОНСКИ Купови Полнење, 9900mah Haute Capacité Boutonne Литиумски Батерии, Истурете Clairage Solaire, Sonnette, Télécommande,

DEN 1006.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?Широко користен : 3,7 V литиум-јонски тип на батерија на полнење може да биде широко користен во електрична опрема, како ШТО СЕ LED фенери, светла за итни случаи, преносни уреди, електрични алати , мини USB вентилатори, ноќни светла ?Долг век на траење и полнење : литиум-јонската батерија што се полни може да се полни до 1800 пати поради нејзиниот поголем капацитет за складирање и подолг век на траење, што е еколошки. Може целосно да се наполни дури и по 1 година, а капацитетот може да достигне 85%. ?Висок Капацитет : Нцр Ли-Јонски Батерии На Полнење Со Голем Капацитет На Полнење Оценети 9900m Ah, 3. ?Безбедност : Заштита Од Обратен Поларитет, Заштита Од Преоптоварување, Заштита Од Струја, Заштита Од Напон, Заштита Од Краток Спој, Заштита Од Температура за да се спречи оштетување на батеријата и опремата. ?Најдобра услуга по продажбата : ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, ние ќе се потрудиме да ја обезбедиме најдобрата услуга по продажбата во рок од 24 часа. Вашето задоволство е нашата мотивација. ?Широко користен : 3,7 V литиум-јонски тип на батерија на полнење може да биде широко користен во електрична опрема, како ШТО СЕ LED фенери, светла за итни случаи, преносни уреди, електрични алати , мини USB вентилатори, ноќни светла. ?Долг век на траење и полнење : литиум-јонската батерија што се полни може да се полни до 1800 пати поради нејзиниот поголем капацитет за складирање и подолг век на траење, што е еколошки. Може целосно да се наполни дури и по 1 година, а капацитетот може да достигне 85%. ?Висок Капацитет : Нцр Ли-Јонски Батерии На Полнење Со Голем Капацитет На Полнење Оценети 9900m Ah, 3. ?Безбедност : Заштита Од Обратен Поларитет, Заштита Од Преоптоварување, Заштита Од Струја, Заштита Од Напон, Заштита Од Краток Спој, Заштита Од Температура за да се спречи оштетување на батеријата и опремата.