Кутии За Бонбони ВО Форма На Мечка НУОБЕСТИ Слатки Проѕирни Пластични Садови Јасни Украси За Полнење Занаети Украси За Свадби Родендени Забава Фаворизира Подароц?
  • Неодамнешно

Кутии За Бонбони ВО Форма На Мечка НУОБЕСТИ Слатки Проѕирни Пластични Садови Јасни Украси За Полнење Занаети Украси За Свадби Родендени

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум материјал со добар квалитет и заштита на животната средина Ставете ги бонбоните, сувото овошје, закуската и чоколадото. Дизајн со прекрасен изглед, кој е роман и романтичен. Мазна и без брус, погодна за употреба. Совршен за банкет, гозба, забави и други прилики или настани. Премиум материјал со добар квалитет и заштита на животната средина. Ставете ги бонбоните, сувото овошје, закуската и чоколадото. Дизајн со прекрасен изглед, кој е роман и романтичен. Мазна и без брус, погодна за употреба. Совршен за банкет, гозба, забави и други прилики или настани. Опис Овие кутии за бонбони се изработени од висококвалитетен пластичен материјал, кои се совршени за чување и испраќање подароци. Тие се креативни за одржување деликатни бонбони или мали подароци. Овие транспарентни кутии за чување бонбони и ќе ја направат вашата забава незаборавна.