Бауер Керамика Отворач ШАРТРЕУС 4,500 мл Во собата на 2
  • Неодамнешно

Бауер Керамика Отворач ШАРТРЕУС 4,500 мл Во собата на 2

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 11 Одамна воспоставен производител на керамика основан во 1885 година. Внимателно изработени во нашата фабрика во лос Анџелес, КАЛИФОРНИЈА. Во 1930 година, ја воведовме шарената линија" КЕРАМИКА во БОЈА НА КАЛИФОРНИЈА "со силна идеја за" сакате да ги направите мислите на луѓето малку посветли и попријатни од работите што ги гледаме секојдневно. Беше прекината во 1962 година, но во 1998 година, познатиот колекционер НА БАУЕР КЕРАМИКА ЈАНЕК БОНИЕЦКИ,кој ја купи трговската МАРКА БАУЕРПОТЕРИЈА б врба врба?? Врба Врба?? Врба.