Kenwood KDC-BT34U Bluetooth Единствен Din Цд Приемник Со Алекса И Вклучува SXV-300v1 Sirius/XM Сателитски Тјунер
  • Неодамнешно

Kenwood KDC-BT34U Bluetooth Единствен Din Цд Приемник Со Алекса И Вклучува SXV-300v1 Sirius/XM Сателитски Тјунер

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : kenwood KDC-BT34 bluetooth еден din цд приемник Со Алекса, Sirius XM SXV300v1 Поврзете Тјунер Комплет Возилото За Сателитски Радио KDC-BT34 - 255 Сегмент 1.5 Линија Текст Дисплеј. Кдц - БТ34-Алекса Подготвена. SXV300 V1-Додадете Сателитско Радио на вашиот резервен приемник сириусхм подготвен. SXV300 V1 - никогаш повеќе не губете ја омилената станица на патувања. Пакетот вклучува : kenwood KDC-BT34 bluetooth еден din цд приемник Со Алекса, Sirius XM SXV300v1 Поврзете Тјунер Комплет Возилото За Сателитски Радио. KDC-BT34 - 255 Сегмент 1.5 Линија Текст Дисплеј. Кдц - БТ34-Алекса Подготвена. SXV300 V1-Додадете Сателитско Радио на вашиот резервен приемник сириусхм подготвен. SXV300 V1 - никогаш повеќе не губете ја омилената станица на патувања. Kenwood KDC-BT34 U bluetooth единствен din цд приемник Со Алекса и вклучува SXV-300v1 Sirius/XM Сателитски Тјунер - овој пакет вклучува Kenwood KDC-BT34 bluetooth единствен din цд приемник Со Алекса, Сириусxm SXV300v1 Поврзете Приемник За Возила Комплет За Сателитско Радио, прибор за прибор и креативно аудио ПРИЈАТНО. Kenwood KDC-BT34 bluetooth единствен din цд приемник Со Алекса ЦД Ласерска Диода : Gaalas Дигитален Филтер( D/A) : 8 Пати Преголема Брзина На Вретеното : 500 до 200rpm (CLV) Леле не се потребни посебни преведувачи или кабелски адаптери. Компактната големина дискретно се крие зад цртичката за целосно интегриран изглед.