Сончево Здравје &засилувач; Фитнес Магнетни Елипсовидна Тренер Машина w / Држач За Таблети, Лцд Монитор, 265 Максимална Тежина И Пулсот Монитор-Чекор Зона-СФ-Е3865, Црна
  • Неодамнешно

Сончево Здравје &засилувач; Фитнес Магнетни Елипсовидна Тренер Машина w / Држач За Таблети, Лцд Монитор, 265 Максимална Тежина И

DEN 4463.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПАМЕТЕН ОТПОР : Компјутерски контролираниот магнетски отпор го користи читањето на отчукувањата на срцето за да се осигура дека вежбате во оптималниот опсег на отчукувањата на срцето за да ги исполните вашите цели Ако вашиот пулс е превисок, компјутерот ќе го намали отпорот за да ве врати во опсег. Ако вашиот пулс е премногу низок, отпорот ќе се зголеми. Кога ќе се исклучи, оваа елипсовидна машина за вежбање за заштеда на енергија ќе ви овозможи да вежбате на последната употребена поставка за отпор контролирана од компјутер. ПАМЕТЕН ОТПОР : Компјутерски контролираниот магнетски отпор го користи читањето на отчукувањата на срцето за да се осигура дека вежбате во оптималниот опсег на отчукувањата на срцето за да ги исполните вашите цели. Ако вашиот пулс е превисок, компјутерот ќе го намали отпорот за да ве врати во опсег. Ако вашиот пулс е премногу низок, отпорот ќе се зголеми.