Гоплус Внатрешен Велосипедски Велосипед, Стационарен Велосипед со Замаец И ЛЦД Дисплеј, Кардио Фитнес Тренер За Циклус Професионален Велосипед За Вежбање За Дома?
  • Неодамнешно

Гоплус Внатрешен Велосипедски Велосипед, Стационарен Велосипед со Замаец И ЛЦД Дисплеј, Кардио Фитнес Тренер За Циклус Професионален

DEN 3199.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Adjономско Прилагодување на Повеќе позиции Можете да го прилагодите седиштето хоризонтално/вертикално за да ви одговара подобро Исто така, рачката може да се прилагоди нагоре/надолу според вашите потреби за да обезбеди поудобно возење. Прилагодливо седло и рачки што го прави совршен и за возрасни и за деца. ●Тешки Замаец И Систем За Погон На Тивок Ремен ● Дизајниран За брзина и стабилност, замаецот создава поголем импулс подолго време што ви овозможува да одите на растојание, исто како што навистина возите на отворено. Исто така, механизмот за погон на тивок појас обезбедува мазни и тивки тренинзи без да ги вознемирува другите. ●Прилагодливи Отпори И Сопирачка За Итни Случаи ● овој велосипед за вежбање има одличен систем за контрола на напнатоста што ви овозможува рачно да го прилагодите нивото на напнатост за полесно или потешко тренингот, исто така можете веднаш да го напуштите тренингот со притискање на копчето за прилагодување на отпорот надолу. Може да ја задоволи вашата потрага по брзина и страст, истовремено обезбедувајќи ја вашата безбедност. `+Лцд Електронски Дисплеј Е Опремен со лесен за читање лцд-екран за следење на вашите параметри на движење во реално време, како што се времето, брзината, растојанието и калориите. Ќе можете директно да ги видите резултатите од вежбањето за да бидете мотивирани и со темпо кога возите овој велосипед за вежбање. ●Безбедно И Удобно Искуство При Возење ● задебелена конструкција на челични цевки и тежок замаец во комбинација со подлога за сопирачки со филц нудат висока инерција и отпорност, што го прави возењето помазно и побезбедно. Удобната пена гумена рачка го продолжува времетраењето на тренингот. Исто така, педалите во кафез можат да спречат лизгање на стапалата и да дадат поголема поддршка додека педалите. ●Adjономско Прилагодување на Повеќе позиции Можете да го прилагодите седиштето хоризонтално/вертикално за да ви одговара подобро. Исто така, рачката може да се прилагоди нагоре/надолу според вашите потреби за да обезбеди поудобно возење. Прилагодливо седло и рачки што го прави совршен и за возрасни и за деца. ●Тешки Замаец И Систем За Погон На Тивок Ремен ● Дизајниран За брзина и стабилност, замаецот создава поголем импулс подолго време што ви овозможува да одите на растојание, исто како што навистина возите на отворено. Исто така, механизмот за погон на тивок појас обезбедува мазни и тивки тренинзи без да ги вознемирува другите. ●Прилагодливи Отпори И Сопирачка За Итни Случаи ● овој велосипед за вежбање има одличен систем за контрола на напнатоста што ви овозможува рачно да го прилагодите нивото на напнатост за полесно или потешко тренингот, исто така можете веднаш да го напуштите тренингот со притискање на копчето за прилагодување на отпорот надолу. Може да ја задоволи вашата потрага по брзина и страст, истовремено обезбедувајќи ја вашата безбедност. `+Лцд Електронски Дисплеј Е Опремен со лесен за читање лцд-екран за следење на вашите параметри на движење во реално време, како што се времето, брзината, растојанието и калориите. Ќе можете директно да ги видите резултатите од вежбањето за да бидете мотивирани и со темпо кога возите овој велосипед за вежбање. ●Безбедно И Удобно Искуство При Возење ● задебелена конструкција на челични цевки и тежок замаец во комбинација со подлога за сопирачки со филц нудат висока инерција и отпорност, што го прави возењето помазно и побезбедно. Удобната пена гумена рачка го продолжува времетраењето на тренингот. Исто така, педалите во кафез можат да спречат лизгање на стапалата и да дадат поголема поддршка додека педалите.