Панда Љубов Смешни Sequin Лаптоп Обратна Флип Sequin Весник Дневник Книга За Патување Канцелариски Материјали
  • Неодамнешно

Панда Љубов Смешни Sequin Лаптоп Обратна Флип Sequin Весник Дневник Книга За Патување Канцелариски Материјали

DEN 1166.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Светки+Хартија Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна тетратка е изработена од светки+хартија,издржлива,квалитетна и мазна,така што може да ви даде удобно искуство со пишување. Флип Светки : овој дневник е слоевит, само превртете ги светките и тие ќе ви покажат друга боја,а разликата помеѓу боите ќе ви помогне да ја постигнете саканата шема. Повеќенаменски : оваа книга со дневници може да се користи за пишување дневници,тајни,желби,белешки,цртање,дудлинг или која било друга инспирација и креација,ќе најдете повеќе среќа во пишувањето дневник или правењето други работи. Широка Употреба : оваа тетратка со светки може да се користи како бележник,тетратка,тетратка за лавра,таен дневник,планер на проекти,тракер за цели,дневник за патувања итн., само запишете се што сакате. Одличен Подарок : оваа уникатна тетратка со светки е совршен подарок за себе,пријателите и семејството на божиќ,роденден,денот на вљубените,празници,подароци за забави,канцелариски материјали и многу повеќе.