Врата Стоп Гроздобер Леано Железо Куче Врата Затворач Тешки Декоративни Рустикален Анти-Лизга Вратата Џем Клин Скулптура Статуа Дома Канцеларија Кревет Соба И На?
  • Неодамнешно

Врата Стоп Гроздобер Леано Железо Куче Врата Затворач Тешки Декоративни Рустикален Анти-Лизга Вратата Џем Клин Скулптура Статуа

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА НА ЗАТВОРАЧОТ НА ВРАТАТА : 15,4*5,3*10см Нето Тежина : 1,32 фунти(0,60 кг). Можете да ја користите нашата врата од леано железо како прекрасно парче акцент што ќе му даде комплимент на вашиот дом д¦кор поради неговиот уникатен дизајн. Ова е одлична станица за врата на подот за вашата спална соба, бања, детска соба или врата на дворот. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН, ТЕЖОК ЗАТВОРАЧ НА ВРАТАТА ОД ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО-затворачот на вратата е изработен од цврсто леано железо. Оваа тешка стоп за врата е направена од рециклирано железо и се третира со специјален слој, давајќи му на вратата стоп гроздобер или 'рѓосан изглед, истовремено заштитувајќи го затворачот на вратата од' рѓа и абење.Металната врата ќе остане во вашето семејство со генерации. УДОБЕН ЗАТВОРАЧ НА ВРАТАТА, ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - кога ќе го ставите затворачот на вратата под вратата, ве молиме цврсто приклучете ја вратата, направете го овој наклон за запирање на вратата цврсто да се вклопи на дното на вратата, а не да се тресе. Овој затворач на вратата од леано железо е тежок и лесно ќе ја држи вратата отворена. ГРОЗДОБЕР, ДЕКОРАТИВНА СТОП ЗА ВРАТА за ВАШИОТ ДОМ - можете да ја користите нашата стоп за врата од леано железо како прекрасно акцентно парче што ќе го комплиментира вашиот дом д¦кор поради неговиот уникатен дизајн. Ова е одлична станица за врата на подот за вашата спална соба, бања, детска соба или врата на дворот.Секоја куќа има врати и секоја врата може да користи декоративен акцент. Нема да погрешите. ИМЕС ТЕШКИ ОД Гумени Запирања На Вратите - стоп на вратата од леано железо е 10 пати тежок од гумениот затворач на вратите, полесно е да ја направите вашата врата секогаш отворена дури и голем ветер!затворачот на вратата од леано железо е исто така долготрајна употреба,запирањето на вратата не е лесно доби оштетување и скршено!тоа е повеќе вреди од гумени врата затворач.Оваа декоративна станица на вратата е едноставна, но сепак внимателна идеја за подарок за секоја пригода : Божиќ, Роденден, Забава За Затоплување На Куќата, Свадба, Ден на Мајката. ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА НА ЗАТВОРАЧОТ НА ВРАТАТА : 15,4*5,3*10см. Нето Тежина : 1,32 фунти(0,60 кг). Можете да ја користите нашата врата од леано железо како прекрасно парче акцент што ќе му даде комплимент на вашиот дом д¦кор поради неговиот уникатен дизајн. Ова е одлична станица за врата на подот за вашата спална соба, бања, детска соба или врата на дворот. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН, ТЕЖОК ЗАТВОРАЧ НА ВРАТАТА ОД ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО-затворачот на вратата е изработен од цврсто леано железо. Оваа тешка стоп за врата е направена од рециклирано железо и се третира со специјален слој, давајќи му на вратата стоп гроздобер или 'рѓосан изглед, истовремено заштитувајќи го затворачот на вратата од' рѓа и абење.Металната врата ќе остане во вашето семејство со генерации. УДОБЕН ЗАТВОРАЧ НА ВРАТАТА, ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - кога ќе го ставите затворачот на вратата под вратата, ве молиме цврсто приклучете ја вратата, направете го овој наклон за запирање на вратата цврсто да се вклопи на дното на вратата, а не да се тресе. Овој затворач на вратата од леано железо е тежок и лесно ќе ја држи вратата отворена. ГРОЗДОБЕР, ДЕКОРАТИВНА СТОП ЗА ВРАТА за ВАШИОТ ДОМ - можете да ја користите нашата стоп за врата од леано железо како прекрасно акцентно парче што ќе го комплиментира вашиот дом д¦кор поради неговиот уникатен дизајн. Ова е одлична станица за врата на подот за вашата спална соба, бања, детска соба или врата на дворот.Секоја куќа има врати и секоја врата може да користи декоративен акцент. Нема да погрешите. ИМЕС ТЕШКИ ОД Гумени Запирања На Вратите - стоп на вратата од леано железо е 10 пати тежок од гумениот затворач на вратите, полесно е да ја направите вашата врата секогаш отворена дури и голем ветер!затворачот на вратата од леано железо е исто така долготрајна употреба,запирањето на вратата не е лесно доби оштетување и скршено!тоа е повеќе вреди од гумени врата затворач.