Силиконска Флексна Четка За Тоалет Со Држач, Револуционерна, Нелизгачка И Лесна За Чистење, Исправена Или Поставена Тоалетна Четка За Ѕид
  • Неодамнешно

Силиконска Флексна Четка За Тоалет Со Држач, Револуционерна, Нелизгачка И Лесна За Чистење, Исправена Или Поставена Тоалетна Четка За Ѕид

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❄ ❄ Четката за тоалет прифаќа рамен дизајн, кој може да ги свитка и четка сите мртви агли и жлебови во тоалетот без да ја оштети глазурата на тоалетот По употребата, можете да видите чист тоалет како нов;. ❄ ❄Четката е изработена ОД ТПР МАТЕРИЈАЛ отпорен на абење, кој е силен и флексибилен, нема да пукне и неред, нема да ја заплетка косата, само исплакнете со вода;. ❄ ❄ Внатре во кутијата на четката за тоалет има филтер слој, кој може брзо да ја испари водата за да ја одржува четката сува . Слојот на филтерот може да се отвори и исплакне одделно. ❄ ❄ Откако ќе ја откинете пластиката на површината на бравата, можете да ја залепите на ѕидот, ќе заштеди простор и ќе изгледа многу убаво.Ако сакате да го направите четкањето на тоалетот полесно и попријатно, заменете ја традиционалната четка, оваа четка за тоалет ќе ви донесе ново искуство. Не грижете се за купување на нашиот производ. Ние ветуваме дека ќе обезбедиме "Целосна Наплата" ако не сте задоволни со купувањето. Слободно контактирајте не без оглед на причината. Вашето задоволство е нашето охрабрување да бркаме висококвалитетен производ. ❄ ❄ Четката за тоалет прифаќа рамен дизајн, кој може да ги свитка и четка сите мртви агли и жлебови во тоалетот без да ја оштети глазурата на тоалетот. По употребата, можете да видите чист тоалет како нов;. ❄ ❄Четката е изработена ОД ТПР МАТЕРИЈАЛ отпорен на абење, кој е силен и флексибилен, нема да пукне и неред, нема да ја заплетка косата, само исплакнете со вода;.