AIIEKZ Компатибилен Со Samsung Galaxy Puds 2 / Пупки Про / Пупки Во Живо / Пупки 2 Pro, Мека Силиконска Кутија Со Златна Шема На Срце Со Симпатичен Привезок За Пеперутки За Девојки Ж?
  • Неодамнешно

AIIEKZ Компатибилен Со Samsung Galaxy Puds 2 / Пупки Про / Пупки Во Живо / Пупки 2 Pro, Мека Силиконска Кутија Со Златна Шема На Срце Со

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Компатибилен Модел● КОМПАТИБИЛЕН САМО Со Samsung Galaxy Puds2 Pro (2022) / Галакси Пупки Pro (2021) / Галакси пупки Живеат (2020) ●Дизајниран за Жени И Девојки●Уникатна златна шема на срце, симпатичниот дизајн на изгледот ги Прави Вашите Пупки Од Галаксијата Самсунг да Живеат попривлечно. Специјално усогласен со симпатичен привезок за пеперутки за ваша погодност. ●Сеопфатна заштита●Изработен од висококвалитетен и издржлив мек силиконски материјал, обезбедува целосна заштита За Вашите Галаксии Пупки Живеат Од капки, гребнатини и испакнатини. ●Лесно полнење●Поддржува жично и безжично полнење без отстранување На случајот Во Живо На Галакси Пупки. ЛЕД светлата се видливи за време на полнењето. Кога ќе ги добиете нашите производи, доколку ви треба помош, ве молиме контактирајте не. Нашиот тим за услуги по продажбата ќе ви го направи вистинскиот за 24 часа. ●Компатибилен Модел● КОМПАТИБИЛЕН САМО Со Samsung Galaxy Puds2 Pro (2022) / Галакси Пупки Pro (2021) / Галакси пупки Живеат (2020). ●Дизајниран за Жени И Девојки●Уникатна златна шема на срце, симпатичниот дизајн на изгледот ги Прави Вашите Пупки Од Галаксијата Самсунг да Живеат попривлечно. Специјално усогласен со симпатичен привезок за пеперутки за ваша погодност. ●Сеопфатна заштита●Изработен од висококвалитетен и издржлив мек силиконски материјал, обезбедува целосна заштита За Вашите Галаксии Пупки Живеат Од капки, гребнатини и испакнатини. ●Лесно полнење●Поддржува жично и безжично полнење без отстранување На случајот Во Живо На Галакси Пупки. ЛЕД светлата се видливи за време на полнењето. Кога ќе ги добиете нашите производи, доколку ви треба помош, ве молиме контактирајте не. Нашиот тим за услуги по продажбата ќе ви го направи вистинскиот за 24 часа. AIIEKZ Компатибилен Со Samsung Galaxy Puds 2 / Пупки Про / Пупки Во Живо / Пупки 2 Pro, Мека Силиконска Кутија Со Златна Шема На Срце со Симпатичен Привезок За Пеперутки За Девојки Жени причината за изборот на нас AIIEKZ е растечка компанија. Ние се фокусираме на додатоци За Слушалки. Ние користиме висококвалитетни и издржливи материјали за куќиште За Слушалки и обезбедуваме брза услуга по продажбата на нашите клиенти.