FRCOLOR Cupcake Украсување 100 парчиња Снегулка Коктел Зема Cupcake Toppers Снегулка Зема Десерт Стапчиња За Божиќ Роденден Бебе Туш Свадба Торта Декорација Кафе Промешајте Стап?
  • Неодамнешно

FRCOLOR Cupcake Украсување 100 парчиња Снегулка Коктел Зема Cupcake Toppers Снегулка Зема Десерт Стапчиња За Божиќ Роденден Бебе Туш Свадба

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработен од бамбусов материјал, безбеден и еколошки, можете да го користите со мир на умот Прекрасни интересен дизајн го прави поубав и може да ви донесе добро расположение. Еднократен дизајн, побезбеден и похигиенски, можете да го користите со доверба. изработени со одлична изработка, со исклучителен изглед и практични функции. широко се користи како додатоци за десерти, овошје, колачи, предјадења итн. Изработен од бамбусов материјал, безбеден и еколошки, можете да го користите со мир на умот. Прекрасни интересен дизајн го прави поубав и може да ви донесе добро расположение. Еднократен дизајн, побезбеден и похигиенски, можете да го користите со доверба. изработени со одлична изработка, со исклучителен изглед и практични функции. широко се користи како додатоци за десерти, овошје, колачи, предјадења итн. Опис дали барате едноставна, практична и достапна овошна лотарија? Нашите производи ќе бидат ваш добар избор.