Pyle 2 Канал Автомобил Стерео Засилувач - 4000w Двојна Канал Мостабилни Висока Моќност Mosfet Аудио Звук Автоматски Мал Звучник Засилувач Кутија w/Кросовер &засилувач; 5.0 Фа
  • Неодамнешно

Pyle 2 Канал Автомобил Стерео Засилувач - 4000w Двојна Канал Мостабилни Висока Моќност Mosfet Аудио Звук Автоматски Мал Звучник Засилувач

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МОЌНОСТ од 4000 ВАТИ : Засилувачот На Двоканален Автомобил Пајл е совршен за звучниот систем на вашето возило Ви дава до 4000 W мостот излез. Карактеристики префрлување бас поттик, променлива контрола добивка, конфигурирање електронски кросовер мрежа. СРЕБРЕНИ РЦА ПРИСТАНИШТА : ПРИСТАНИШТАТА РЦА се сребрени за елиминирање на загубата на сигналот. Субсоничниот филтер овозможува намалување на ниските пречки, така што вашите звучници секогаш ќе испорачуваат аудио со највисок квалитет. МОСФЕТ ПУЛС : напојувањето со модулација на ширината НА пулсот МОСФЕТ овозможува чист сигнал без изобличување до вашите компактни звучници што ви обезбедува јасен и јасен звук за извонредно музичко искуство. Исто така, има систем за модулација на ширината на пулсот. ТЕРМИЧКА ЗАШТИТА : за да ги чувате безбедни и вашиот автомобил и стерео засилувачот, овој модел е опремен со термичка заштита од преоптоварување и краток спој. Специјално е дизајниран од дното нагоре за да обезбеди безбеден и висококвалитетен звук во цврст фактор на форма. ПОДДРЖУВА АУДИО СИСТЕМ ЗА АВТОМОБИЛИ : аудио поставувањето со голема побарувачка често може да постави дополнителна побарувачка на електричниот систем на вашиот автомобил. Кога ви треба енергија, особено за бас во подем и високи издигнувања, овој кондензатор Од 5,0 Фарад Ќе го има на готовс.