CafePress Дискретни Синиот Плоштад &засилувач; Засилувач; Компаси Скривам Кутија Спомен Кутија, Готови Дрвени Предмети Накит Кутија, Кадифе Наредени Мементо Кутија
  • Неодамнешно

CafePress Дискретни Синиот Плоштад &засилувач; Засилувач; Компаси Скривам Кутија Спомен Кутија, Готови Дрвени Предмети Накит

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од цврсто тврдо дрво со висок сјаен лак Внатрешноста е целосно наредена во кадифе; дното е покриено со филц. Мери 5,5"x5, 5 " x2, 25"со керамичка плочка од 4,25" x4, 25". Ве молиме запомнете : ориентацијата на видената слика е само за полесно гледање; дизајнот ќе се соочи со клиентот на вистинскиот производ. Оваа кутија за спомен го прави совршен подарок за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Роденденот или Приказот. Изработени од цврсто тврдо дрво со висок сјаен лак. Внатрешноста е целосно наредена во кадифе; дното е покриено со филц. Мери 5,5"x5, 5 " x2, 25"со керамичка плочка од 4,25" x4, 25". Ве молиме запомнете : ориентацијата на видената слика е само за полесно гледање; дизајнот ќе се соочи со клиентот на вистинскиот производ. Оваа кутија за спомен го прави совршен подарок за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Роденденот или Приказот.