Фаунг Бела Лента За Запечатување На Времето На Прозорецот, Лента За Запечатување На Изолација На Прозорецот, Без Остатоци, Безбедна За Површината, Чисто Отстранува
  • Неодамнешно

Фаунг Бела Лента За Запечатување На Времето На Прозорецот, Лента За Запечатување На Изолација На Прозорецот, Без Остатоци, Безбедна

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЧУВАЈТЕ ЈА ТЕМПЕРАТУРАТА-тоа е лентата за запечатување на времето на прозорецот што ќе ви помогне да блокирате ладен воздух, смог и прашина, намалувајќи ги трошоците за греење и ладење Лентата СО СЛОБОДЕН Прозорец нема да ја оштети површината и нема да остави остатоци ниту да ја подигне бојата од вашите прозорци по отстранувањето. ТЕШКАТА леплива Лента за запечатување На Прозорците може цврсто да се залепи на вашите прозорци за целото зимско времетраење и чисто се отстранува секогаш кога ви треба. Висококвалитетно соголување на Времето На Прозорецот е направено од леплив материјал на база на ткаенина и топло топење, нуди силна лепливост и адхезија и обезбедува долготраен печат. 5 см / 2 инчи( ширина), 30 м / 98 стапки (должина), држете ладно надвор од прозорците и еколошки. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ - Комплет За заптивки На Прозорци широко користен за прозорци, пластично-челични прозорци и алуминиумски прозорци. Секој проблем поврзан со производот, ве молиме слободно контактирајте не. Ќе се потрудиме да ви помогнеме на ваше задоволство. ЧУВАЈТЕ ЈА ТЕМПЕРАТУРАТА-тоа е лентата за запечатување на времето на прозорецот што ќе ви помогне да блокирате ладен воздух, смог и прашина, намалувајќи ги трошоците за греење и ладење. Лентата СО СЛОБОДЕН Прозорец нема да ја оштети површината и нема да остави остатоци ниту да ја подигне бојата од вашите прозорци по отстранувањето.