ЈХСГ урни За Пепел Мали Мали Спомен Урни За Човечка Пепел Ангелски Крилја Срце Мини Кремирање Урни За Пепел Меморијална Пепел Од Нерѓосувачки Челик Накит-30х56мм-Е
  • Неодамнешно

ЈХСГ урни За Пепел Мали Мали Спомен Урни За Човечка Пепел Ангелски Крилја Срце Мини Кремирање Урни За Пепел Меморијална Пепел Од Нерѓосувачки

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Алуминиумска Легура Изразете ја вашата љубов кон вашето домашно милениче со прекрасна урна за миленичиња. Убавите и елегантни урни за кремирање миленичиња прават совршено конечно утешно место за одмор за нашите сакани и најблиски. Капакот на урната е запечатен, отпорен на влага и може безбедно да ја складира пепелта. Секој ковчег е рачно изработен, без оглед на бојата или сјајот. ГОЛЕМИНА : 30*56мм урните се 100% изработени Од Керамика, која пукала по 72 скалила и 1320 степени висока температура.Фина текстура, Заситена боја, Овие Урни можат да бидат толку брилијантни и блескави во бои само по повторено боење и отпуштање.Сите сме тажни од загубата на вашата сакана, сигурен сум дека сте имале безброј среќни искуства со нив, тие не се само домашно милениче, туку добар пријател, дури и член на семејството, ви дадоа целосна доверба, бидете посветени на вас, зависете од вас, тие сакаат да останат со вас, засекогаш.