MURVE 2PCS AD16-22DV Мини Дигитален Индикатор Волтметар 22MM AC 12-500V Тестер Метар Монитор Моќност LED 5 Боја Круг 30x30mm
  • Неодамнешно

MURVE 2PCS AD16-22DV Мини Дигитален Индикатор Волтметар 22MM AC 12-500V Тестер Метар Монитор Моќност LED 5 Боја Круг 30x30mm

DEN 824.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Извор на осветлување : ЛЕР Природата на снабдување : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Номинална Температура : Т90;. Животот на континуирано работење : Обично повеќе од 30. Крајот на животот за светилка обично не е ненадеен неуспех. Извор на осветлување : ЛЕР. Природата на снабдување : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Номинална Температура : Т90;. Животот на континуирано работење : Обично повеќе од 30. Крајот на животот за светилка обично не е ненадеен неуспех.