Нека Вашето Вино Биде Златно Девојки Комплет од 4 Налепници, Етикети За Забави, Етикети За Вино, Налепници За Етикети За Вино, Етикети За Налепници, Смешни Етикети За
  • Неодамнешно

Нека Вашето Вино Биде Златно Девојки Комплет од 4 Налепници, Етикети За Забави, Етикети За Вино, Налепници За Етикети За Вино, Етикети

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висина : 4,75 Инчи; Ширина : 3,75 Инчи ИЗЛУПЕТЕ и ЗАЛЕПЕТЕ - нашите лепливи етикети ќе одговараат на предниот дел на повеќето стандардни шишиња со вино. Потребно е мало склопување-само излупете и држете се до вашето омилено шише вино. Отстранете ја оригиналната етикета за најдобри резултати. ВОДООТПОРЕН-Секоја нарачка е отпечатена на нашите најквалитетни водоотпорни сјајни етикети. Послужете во фрижидер или во мраз!. МОМИНСКА ВЕЧЕР - направете невестата да се чувствува дополнително посебно кога ги користите овие етикети за моминска вечер. ПОДАРОК ЗА АНГАЖМАН - нашите етикети за шишиња со вино го прават совршениот подарок за свршувачка. Висина : 4,75 Инчи; Ширина : 3,75 Инчи. ИЗЛУПЕТЕ и ЗАЛЕПЕТЕ - нашите лепливи етикети ќе одговараат на предниот дел на повеќето стандардни шишиња со вино. Потребно е мало склопување-само излупете и држете се до вашето омилено шише вино. Отстранете ја оригиналната етикета за најдобри резултати. ВОДООТПОРЕН-Секоја нарачка е отпечатена на нашите најквалитетни водоотпорни сјајни етикети. Послужете во фрижидер или во мраз!. МОМИНСКА ВЕЧЕР - направете невестата да се чувствува дополнително посебно кога ги користите овие етикети за моминска вечер. ПОДАРОК ЗА АНГАЖМАН - нашите етикети за шишиња со вино го прават совршениот подарок за свршувачка. Рачно Изработен Материјал, Водоотпорен Мат Димензии Висина : 4,75 Инчи; Ширина : 3,75 Инчи Опис на вашиот вино ЕТИКЕТИ за ВАС ВОЗЉУБЕНИ ПРИЈАТЕЛИ.