Ј-кујни Стапчиња За Јадење Сет од 5, 9,4 инчи, Шупливи Стапчиња За Јадење, Бели, Направени Во Јапонија
  • Неодамнешно

Ј-кујни Стапчиња За Јадење Сет од 5, 9,4 инчи, Шупливи Стапчиња За Јадење, Бели, Направени Во Јапонија

DEN 594.72

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина (прибл) : 9,0 х 0,2 х 0,2 инчи (22,9 х 0,7 х 0,7 см). Материјал : нерѓосувачки челик, пластика. Земја На Производство : Јапонија. Тоа ќе создаде елегантна, но удобна атмосфера за вашата дневна трпезариска маса. Тие ќе додадат стил на вашата секојдневна трпезариска маса или забавна маса.