Х-ДРЕ 0,5 м х 25мм Внатрешна Диа. Полиолефинска Цевка За Смалување На Топлина Бела За Поправка На Жица (0,5 м х 25 мм внатрешност на де дијаметро. Полиетиленфина тубо терм?
  • Неодамнешно

Х-ДРЕ 0,5 м х 25мм Внатрешна Диа. Полиолефинска Цевка За Смалување На Топлина Бела За Поправка На Жица (0,5 м х 25 мм внатрешност

DEN 398.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Нето Тежина : 18гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Смалувачка Цевка. Внатрешен Дијаметар : 25мм / 0,98"; Сооднос На Собирање : Прибл. Должина ( прибл.) : 0,5 м / 1,65 стапки; Главна Боја : Бела (Надолжна (приближно.) : 0,5 м / 1,65 стапки; директор На Боја : Блан-О. Ниво На Отпорност На Пламен : В- - - В-1; Температура На Собирање : 125С(Нивел де ретарданте де лама : пор Фур В- - - В-1; Температура де енкогимиенто : 125С. 0,5 м х 25мм Внатрешна Диа. Полиолефинска Цевка Што се Собира На Топлина Бела За Поправка На Жицаопис : Ниската температура на собирање ја подобрува ефикасноста на производството.Многу тенки ѕидни цевки добра заштита за компоненти чувствителни на температура.Брз, безбеден, сигурен начин за завиткување на жици.Ниво На Отпорност На Пламен : V- - - W-1.Погоден за разни електрични изолација и сврзување на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или крај-ракување, електрична жица, изолација и темперамент на електрична жица, корозија-доказ за метални прачки или цевки, антена заштита.