Никон Д5600 ДСЛР Камера СО АФ-П ДКС НИКОР 18-55мм ф/3,5-5,6 Г ВР + АФ-П ДКС НИКОР 70-300мм ф/4,5-6,3 Г ЕД + 420-800мм Телефото Зум Леќа И Основен Комплет За Патување
  • Неодамнешно

Никон Д5600 ДСЛР Камера СО АФ-П ДКС НИКОР 18-55мм ф/3,5-5,6 Г ВР + АФ-П ДКС НИКОР 70-300мм ф/4,5-6,3 Г ЕД + 420-800мм Телефото Зум

DEN 3664.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој Вечен Пакет Со Фотоапарати Вклучува 1 Година Продавач Испорачана Гаранција Овој Вечен Пакет Со Фотоапарати Вклучува 1 Година Продавач Испорачана Гаранција. Никон D5600 DSLR Камера (Увоз Модел) - 24.2 MP DX-Формат Cmos Сензор-БРЗИНА 4 Процесор На Слика - 5 fps Снимање-3.037 m - Точка Vari-Агол Екран На Допир-Целосна HD 1080p Видео Снимање на 60 fps-Snap Bridge Bluetooth и Wi-Fi СО NFC - Време-Лапс Филм Снимање. Никон АФ-П ДХ НИКОР 18-55мм ф/3,5-5,6 Г ВР ЛЕЌА - Ф-Монтирање Леќа/Дх Формат - 27-82, 5 мм (35мм Еквивалент) - Опсег На Решетка : ф/3,5-5,6 до ф/22-38 - Два Асферични Елементи - Супер Интегриран Коатин - Пулсен Чекор Мотор АФ Систем - Никон ВР Стабилизација На Сликата - ПОСТАВКИ за ПРИСТАП ДО ОБЈЕКТИВОТ ВО МЕНИТО НА КАМЕРАТА - заоблена дијафрагма со 7 сечила + никон АФ-П Дх Никор 70-300мм ф/4,5-6,3 г ед леќа-Ф - Монтирање Леќа/Дх Формат. Објектив За Телефото Зумирање од 420-800мм - оваа леќа е совршена и за професионален и за аматерски фотограф, одлична за перформансите на дивиот свет или природата со долг дострел, обезбедувајќи незаменлива конзистентност и квалитет на сликата. Вклучува и - Никон Мини Статив За Маса - Никон ЕН-Ел14а Литиум-Јонска Батерија На Полнење - Никон Мх-24 Брз Полнач - Никон Ан-ДЦ3 Ремен За Камера (Црно) - Никон БФ-1б Капаче За Тело - Никон ДК-25 Гумени Очила - ЦЦ-4 Обложена Опрема Случај - Роб Флеш - 3 Парче Филтер Комплет (УВ, ЦПЛ, ФЛД) - 4 Парче Макро Објектив Одблизу-64gb Sandisk Мемориска Картичка - Читач На Картички - Комплет За Чистење Леќи и Камера - пенкало И комплет ЗА ВЕНТИЛАТОР ЗА ВОЗДУХ.