Леви кт750025 8,5 инчи Висок Сад
  • Неодамнешно

Леви кт750025 8,5 инчи Висок Сад

DEN 210.72

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Порцелан Големина на производот : Д-8,5 инчи (21,5 см), Н-3,9 инчи (10 см). Материјал : Порцелан. Земја На Производство : Јапонија. Спецификации на производот : поради природата на керамиката, бојата, големината и тежината на производот може да варираат во зависност од условите на печката и температурата. Големина на производот : Д-8,5 инчи (21,5 см), Н-3,9 инчи (10 см). Материјал : Порцелан. Земја На Производство : Јапонија. Спецификации на производот : поради природата на керамиката, бојата, големината и тежината на производот може да варираат во зависност од условите на печката и температурата. Освежувачкиот бел порцелан може да се совпадне со различни јадења.