Персонализирани Обожаватели НА ТЈУ За Роденден, Персонализирани Вентилатори За Раце За Жени Што Се Преклопуваат, Прилагодени Црковни Обожаватели,Прилагодени Вен?
  • Неодамнешно

Персонализирани Обожаватели НА ТЈУ За Роденден, Персонализирани Вентилатори За Раце За Жени Што Се Преклопуваат, Прилагодени Црковни Обожаватели,Прилагодени

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

персоналните дипломирањето рака навивачи : ве Молиме кликнете На "Прилагодите Сега", изберете го саканиот стил и испратите вашиот кориснички име и датум Персонализирани подароци за вашите омилени луѓе и пријатели. персонализирани вентилатори за раце за жени што се преклопуваат : секој дрвен вентилатор има димензии околу 20,5 см/8 инчи, што е вистинската големина за држење долго време; цврстиот материјал го прави да трае подолго од вентилаторите за хартија, бидејќи тие не се кинат лесно. персонализирани обожаватели за свадбени услуги : овие вентилатори се направени од дрво, тврдо дрво со природен мирис кој е идеален за правење обожаватели. Боја : Природна боја на дрво. Вентилаторите се направени од природно дрво и обично имаат разлики во бојата. Нормално е истиот вентилатор да покажува различни бои. Добар мирис на дрво. Дрвените вентилатори за преклопување имаат лесен, пријатен мирис кој не е премногу силен за чувствителните носеви. абаникос де мано персонализадос : ова е ракотворби со гроздобер карактеристики. Овој обожавател на класичен стил не само што ја претставува елеганцијата на класичната убавица, туку и ве одржува ладни во лето и ги украсува вашиот дом и канцеларија. Овие обожаватели ќе ви дадат свежо и елегантно чувство. фаворити за венчавки со рачни вентилатори : дрвените склопувачки вентилатори се погодни за дома, канцеларија, чајџилница и сцена, исто така може да се користат како подароци за вашето семејство или пријатели на свадби, родендени, туш за бебиња, невестински туш, дипломирање или какви било настани на отворено или во затворен простор, додадете шик допир на услугите за забави, вашите гости ќе го сакаат тоа. Големина : долга 20,5 см, широка 33 см Пакување : 20 парчиња/50 парчиња/100 парчиња во бели кеси од органза. Можеме Да го врежеме И Името И Датумот Материјал : овие вентилатори се направени од дрво, ова тврдо дрво има природен мирис и е идеален материјал за правење вентилатори.