Homeford Мини Burlap Корист Подарок Кутии, 2-1/2-Инчен, 12-Брои
  • Неодамнешно

Homeford Мини Burlap Корист Подарок Кутии, 2-1/2-Инчен, 12-Брои

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мини Бура Фаворизираат Кутии За Подароци Секое парче има картонска кутија завиткана во лопатка, облоги од памучна чипка, на врвот со копче и капак со акцент на канап. Единствен начин да се кутија оние специјални услуги за вашите гости. Пополнете со бонбони, мали знаци на благодарност, дури и вклучете во вашиот декор на местото на одржување. Пакетот вклучува 12 кутии. Персонализирајте го вашиот специјален настан со овие симпатични Кутии За Подароци За Мини Бура. Секое парче има картонска кутија завиткана во лопатка, облоги од памучна чипка, на врвот со копче и капак со акцент на канап. Единствен начин да се кутија оние специјални услуги за вашите гости. Пополнете со бонбони, мали знаци на благодарност, дури и вклучете во вашиот декор на местото на одржување. Пакетот вклучува 12 кутии. Должина : 2,5 "Висина : 2,25".